MBA studium se specializací na Bezpečnostní a krizový management - manuál pro život v 21. století

MBA studium se specializací na Bezpečnostní a krizový management - manuál pro život v 21. století
08 / 10 / 2018, 09:00

Svět je neustále v pohybu. Poslední desetiletí Evropu proměnilo daleko víc než předchozích padesát let. Bezpečnostní rizika neustále vzrůstají. Čelíme novým hrozbám a útokům, prováděným nepředvídatelným, a přitom sofistikovaným způsobem za pomoci nejmodernější techniky. Chceme-li si i nadále zachovat vysokou míru svobody, která je spojena s evropským prostorem a kterou vnímáme jako přirozenou součást našeho života, musíme být připraveni. Nejlepší odpovědí na možná budoucí nebezpečí jsou správní lidé na správných místech. Ti drží osud evropské civilizace ve svých rukou. Chrání její hodnoty, slávu a úspěchy, její svobodu a řád. Mají v dlani klíč k naší společné budoucnosti.

Institut CEMI - profesionální příprava s lidským přístupem

Patříte mezi řídící pracovníky, kteří se pohybují v oblasti bezpečnosti? Jste odhodláni čelit novým, nepředvídatelným hrozbám i v 21. století, hybridní válce a informačnímu chaosu? Chcete být připraveni? Pak jistě oceníte možnost rozšířit své vědomosti a zvýšit si kvalifikaci v tomto oboru. Právě za tímto účelem nabízí institut CEMI specializované MBA studium Bezpečnostní a krizový management. Je určené pracovníkům bezpečnostních a dalších složek integrovaného záchranného systému. Kurs je rovněž vhodný pro příslušníky policejních, armádních i hasičských sborů, zaměstnance bezpečnostních agentur i státní úředníky, kteří přicházejí do kontaktu s krizovým řízením a plánováním. Pokud patříte ke střednímu a vyššího managementu či k jakýmkoliv jiným řídícím pracovníkům v oblasti bezpečnosti, program MBA se specializací na Bezpečnostní a krizový management pro vás představuje ideální volbu profesního vzdělávání.

Bezpečnostní a krizový management = klid a rozvaha při mimořádných událostech

Studium poskytuje absolventům možnost posunout se kupředu v další kariéře, jeho studiem si osvojíte metody krizového řízení v rámci ČR/SR, dozvíte se, jak funguje mezinárodní spolupráce v bezpečnostní oblasti, natrénujete zásady krizové komunikace s veřejností, osvojíte si metody náboru a motivace pracovníků IZS, budete plně připraveni na ochranu obyvatelstva při mimořádných událostech.

Program Bezpečnostní a krizový management zahrnuje celkem 10 manažerských a odborných předmětů, garantem celého programu je Mgr. Oldřich Krulík, Ph.D., bývalý pracovník odboru bezpečnostní politiky Ministerstva vnitra, vysokoškolský pedagog a autor řady odborných i popularizačních článků, které se přímo týkají vnitřní bezpečnosti. Tímto kurzem vás provedou i další zkušení lektoři, kteří mají s bezpečnostní problematikou řadu zkušeností a vynikající teoretickou průpravu. Studium probíhá moderní e-learningovou formou v kombinaci s prezenčními setkáními, díky tomu ho lze úspěšně ukončit již za 1 rok a získat tak uznávaný titul MBA.

Možnost studovat za mimořádnou cenu

Na institutu CEMI jsme hrdí na to, že vzděláváme české manažery, a proto jsme při příležitosti blížícího se 100. výročí vzniku samostatného Československa připravili speciální zvýhodněné školné na všechny česky vyučované MBA obory, včetně oboru Bezpečnostní a krizový management. Studovat MBA tak můžete za rovných 100.000,- Kč včetně DPH (tedy 82.645,- Kč bez DPH) při platbě najednou. Ušetříte tak nezanedbatelných 32.979,- Kč včetně DPH. Tato mimořádná akce platí jen do 24. října 2018, kdy také končí příjem přihlášek do tohoto oboru, který zahajujeme již 27. října. Rezervujte si tedy své místo co nejdříve!

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace