Migrant skrytý v palubní desce auta se chtěl dostat do španělské Ceuty

Migrant skrytý v palubní desce auta se chtěl dostat do španělské Ceuty
Autor: Flickr.com|Popisek: migranti
04 / 01 / 2017, 11:30

Bizarní případ pokusu o propašování migranta řešila španělská policie.

Ta našla muže namačkaného v palubní desce auta. Marocký muž, který se snažil vskutku originálním způsobem migranta propašovat, byl namístě zatčen.

K překvapení policie pak našla druhého uprchlíka ,,vsazeného" v zadním sedadle auta. Oba muži pocházeli ze subsaharské Afriky a snažili se dostat do ,,zaslíbené" Ceuty. Případ se stal den poté, co se marocká žena snažila do Ceuty propašovat devatenáctiletého migranta v cestovním kufru. Stejně jako marocký muž pašujícího migranta v palubní desce byla i ona zatčena.

Oba incidenty jsou spojené s násilnostmi, které propukly na Nový rok na marocké hranici, která odděluje španělskou enklávu Ceutu. Více než 1 000 migrantů napadlo policejní a pořádkové jednotky, když se snažili za každou cenu do Ceuty dostat.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

nepřehlédněte:

Drama na španělsko-marocké hranici: 1 000 migrantů se snažilo násilím dostat přes plot, při potyčkách přišel jeden policista o oko

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace