Migrant ubodal a uřezal hlavu své přítelkyni. Její tělo pak použil k bizarnímu rituálu

Migrant ubodal a uřezal hlavu své přítelkyni. Její tělo pak použil k bizarnímu rituálu
Autor: Flickr.com|Popisek: migranti
15 / 02 / 2017, 10:00

Německo je zděšeno brutální rituální vraždou mladé dívky.

Migrant z afrického Konga Yve M., který se ucházel v Německu o azyl, zavraždil svou přítelkyni. Nejprve ji zasadil nejméně 30 ran nožem, již mrtvou ji uřízl hlavu, levou paži a její tělo použil k bizarnímu rituálu, když jí pomaloval tělo.

Policie byla zavolána na místo činu, protože sousedi začali v bytě, kde se stala vražda, cítit nesnesitelný zápach. Když policisté našli mrtvou dívku, která byla identifikována jako Tunay G., bylo její tělo už ve značném stadiu rozkladu. Co však ještě víc policisty šokovalo, byl fakt, že se jednalo o rituální vraždu a kromě pomalovaného torza těla na něm byly kameny, ptačí pírka či provázky.

Přivolaný koroner konstatoval, že žena zemřela vykrvácením po desítkách ran nožem, které ji zasadil pachatel.

Yve M. byl sice policií obviněn z vraždy, ale žaloba chce migranta poslat do psychiatrického zařízení na vyšetření, protože se domnívá, že trpí paranoidní schizofrenií.

 

psali jsme:

Afghánský migrant brutálně pobodal křesťanskou ženu, protože četla z Bible. Trpím osobními problémy, řekl policii

 

Zdroj: express.co.uk

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace