Migrant z Nové Guineje pobodal policistu na nádraží. Chci zemřít za Alláha, křičel

Migrant z Nové Guineje pobodal policistu na nádraží. Chci zemřít za Alláha, křičel
Popisek: migrant
20 / 07 / 2017, 07:45

Migrant z Nové Guineje pobodal policistu na milánském vlakovém nádraží

Jedenatřicetiletý migrant s nožem v ruce měl vzbudit pozornost jednoho zaměstnance nádraží, který upozornil policii. Muž se měl chovat podezřele a na nádraží ,,nesrozumitelně" vykřikovat. 

Když na místo dorazili policisté a snažili se podezřelého zadržet, jednoho z nich migrant okamžitě napadl nožem a lehce ho zranil.Vážnějším zraněním zabránila neprůstřelná vesta, kterou měl v době napadení na sobě.

Následně byl útočník, který měl při útoku podle svědků křičet, že ,,chce zemřít za Alláha" znehybněn a zatčen. Útočník byl identifikován jako Saidou Mamoud Diallo, který pochází z Nové Guineje, a měl být jakožto trestně stíhaný vydán zpět 4. července.

Milánská policie prohlásila, že se nejednalo o teroristický čin, podle ní je muž zřejmě ,,pouze" psychicky nemocný.

 psali jsme:

Afghánský migrant brutálně pobodal křesťanskou ženu, protože četla z Bible. Trpím osobními problémy, řekl policii

 

Zdroj: jaydafransen.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace