Miluji svůj hidžáb, nenávidím nemuslimy

Miluji svůj hidžáb, nenávidím nemuslimy
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: hidžáb
14 / 02 / 2017, 09:30

KOMENTÁŘ

Asi dva tisíce lidí demonstrovalo proti plánovanému balíčku opatření vídeňské vlády, která mimo jiné chce zakázat burky na veřejných místech. Demonstraci svolaly muslimské organizace. Někteří protestující nesli transparenty, na nichž bylo napsáno ,,miluji svůj hidžáb", což je příznačné. Proč příznačné? Na chvíli se u toho zastavme.

Důvod je jednoduchý - tento transparent de facto podprahově tlumočí muslimskou nadřazenost nad světskou nemuslimskou (a tedy podřadnou) Evropou a jejími světskými reáliemi. Pokud rakouská vláda oznámila zmíněný balíček opatření, jehož součástí je i zákaz hidžábů či burek, rakouští muslimové to samozřejmě prvoplánově neakceptovali jakožto podmínku pro to, že mohou v Evropě žít. Místo toho ihned svolali demonstraci, kde se bijí do krve za svou víru.

Transparent ,,miluji svůj hidžáb" jasně deklaruje, že víra je nadřazená nad vše ostatní. V té demonstraci je také nutné vidět pohrdání nemuslimy a jejich zákony, které podle vyznavačů islámu mají za cíl omezit či dokonce zničit jejich víru. Je to bohužel klasická ,,uražená islámská ješitnost" pramenící z indoktrinace vírou.

Věci se mají přesně naopak - muslimové jsou v Evropě hosté. Každý host se řídí pravidly, které určí hostitel (Evropa). Pokud tato závazná pravidla host nemíní akceptovat, nemá co v Evropě pohledávat.

 

 

psali jsme:

Britská premiérka podporuje nošení hidžábů a burek. Jsem absolutně s vámi, vzkázala muslimským ženám

Žena nedostala práci učitelky, protože odmítla sundat hidžáb

Tagy článku