Ministr obrany Stropnický: "Stovky lidí pracují na vytváření atmosféry paniky."

Ministr obrany Stropnický: &quote;Stovky lidí pracují na vytváření atmosféry paniky.&quote;
27 / 09 / 2015, 17:00

Názory pana ministra jsou v rozporu s názory bezpečnostních expertů...i z jeho ministerstva.

Ministr obrany Martin Stropnický uvedl na svém facebookovém profilu:

26.9.2015 / "Protievropská a protiamerická propaganda jede na plné obrátky. To, co bylo po Listopadu 89 a stále je pro nás zcela zásadní - naše příslušnost k západoevropskému civilizačnímu prostoru - je pod těžkou demagogickou palbou. Unie dělá ve složité situaci chyby a to je rajská hudba pro milovníky snadných řešení a silných vůdců. A proto kdejaký politický čičmunda a geront cítí šanci vystoupit z hrobky a upatlat ze strachu a hysterie svoji mohylu. Parazité a zamindrákovaní ješitové mají pré. Našli nepřítele. Hrají na nízké pudy. Nenávist, strach a negace ale nejsou programem, pánové. Dříve nebo později vás vaše vlastní "strategie" doběhne. Doufám, že spíš dřív."

23.9.2015 / "Situace není jednoduchá, ale nenechme se připravit o zdravý rozum. Stovky lidí pracují na vytváření atmosféry paniky. Někteří z přirozené blbosti, jiní za peníze. Pro mě zatím vede výkřik: "A už je to tady! Ministerstvo školství nařídilo, že všechny děti budou muset povinně používat arabské číslice!!!"

Co si o současné situaci a bezpečnostních rizicích myslí bezpečnostní experti a zástupci ministerstev obrany a vnitra, o tom jsme psali v našem článku "ČR čelí největší bezpečnostní hrozbě za posledních 25 let. Jsou mezi migranty islámští radikálové?", kde uvádíme mj:

Na diskuzi v poslanecké sněmovně se mluvilo o největších hrozbách pro Českou republiku. Imigrační krize je nejhorší krizí za posledních 25 let, a vracíme se k otázkám, které byly považované za vyřešené. Jednou z nejvážnějších hrozeb je bezesporu islámský radikalismus a tzv. islámský stát. Je faktem, že se významně radikalizují minoritní skupiny v Evropě a nelegální imigrace je jedním z nejzávažnějších rizik. Podle zástupců silových resortů je bezpodmínečně nutné mít přehled o tom, kdo a za jakým účelem překračuje naší státní hranici.....

Armádu na ochranu státních hranic poslat můžeme, ale...

Informaci zveřejnil server ParlamentniListy.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.