Ministra Chovance prý chtějí kompromitovat - nepřímo označil jako viníky ANO

Ministra Chovance prý chtějí kompromitovat - nepřímo označil jako viníky ANO
Autor fotografie: Twitter Milana Chovance|Popisek: Originální fotka, ze které podle ministra "kdosi" udělal fotomontáž
05 / 10 / 2015, 15:00

Dnes ministr vnitra Milan Chovanec (CSSD) zveřejnil na svém Twitteru nejprve informaci o tom, že se chystá fotomontáž na "konkurenčního politika". Později upřesnil, že tím politikem je on sám.

Chovanec dokonce fotografii zveřejnil na sociální síti. Je na ní zachycen s nahou osobou, sám se dívá nepřítomně stranou. Před několika minutami zveřejnil originál fotografie, ze které údajně někdo vytvořil tuto fotomontáž.

"Pracovníci mediálního domu se zájmy v politice si měli v zahraničí zadat výrobu kompro fotomontáže konkurenčního politika. Nevěříte? Ale ANO...", uvedl ministr vnitra dnes dopoledne na svém účtu na síti Twitter.

Zjevnou narážku na vládní stranu ANO a ministra financí Andreje Babiše už pak dále nerozvedl. Zato zhruba před hodinou opět na sociální síti napsal, že v létě obdržel informaci, že pracovníci jistého vydavatelství chtějí jeho fotomontáž, údajně aby se rozpovídal. Úřadující ministr vnitra pak překvapivě dodává:

"Před pár týdny jsem dostal info, že fotomontáž je doručena objednateli. Obrátil jsem se tedy na tajné služby. Písemně včetně jmen atd."

 

Dnes již ho prý navštívili s fotografií bulvární novináři, rozhodl se jí tedy zveřejnit a celou věc předal k vyšetření Policii ČR. Chovanec fotomontáž okomentoval jako "nic moc". Reagovali také diskutující na jeho profilu:

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.