Místo na Policejní prezidium se jede na tábor

Místo na Policejní prezidium se jede na tábor
Autor fotografie: Screenshot YouTube|Popisek: Zdeněk Ondráček
16 / 07 / 2018, 21:00

Kvalitní nachytávka se podařila poslanci KSČM Zdeňku Ondráčkovi. Jak jsme už psali, včera spustil lavinu spekulací svým statusem na Facebooku, ve kterém avizoval podpis pracovní smlouvy s Policií ČR.

Desítky lidí popustily uzdu fantazii naplno – někteří mu gratulovali k rozhodnutí skončit s politikou, jiní se těšili, že ho znovu uvidí v uniformě a další tipovali angažmá na Policejním prezidiu, nebo na ministerstvu vnitra.

Sám Ondráček nechal všechny tyto spekulace bez komentáře – a zřejmě se u nich dobře bavil. Ti, co pravdu tušili, pak hráli s ním a nechali zvědavce „podusit ve vlastní šťávě“ – a jak se dnes ukázalo, vyplatilo se soudy počkat.

psali jsme: Od policie k politice – a zpět?

Ondráček dnes skutečně smlouvu s Policií ČR podepsal, ale jen dohodu o provedení práce na dobu určitou – a to jako vedoucí na letním dětském táboře. Fotografii dokumentu pak zveřejnil na svém facebookovém účtu i s následujícím komentářem:

,,Přátelé, tak mě Policie ČR po roce opět zaměstnala .Omlouvám se všem, kteří, nevím proč, čtou více, než píši a mám srandu z těch (včetně novinářů), kteří vymýšlí zaručeně zprávy o mé další kariéře. Děkuji, pobavili jste mě."

Je pravdou, že Ondráček jezdí dělat táborového vedoucího pravidelně už dlouhá léta – ale zatím nikdy kolem toho nedělal takové tajnosti. Nezbývá, než mu pogratulovat k úspěšné nachytávce a popřát hezké léto.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

Tagy článku