Mladý řidič vyletěl do protisměru pod kamion. Zemřel na místě

Mladý řidič vyletěl do protisměru pod kamion. Zemřel na místě
Autor: Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje|Popisek: smrtelna nehoda u Stareho Mesta
02 / 10 / 2014, 21:00

23letý řidič mercedesu jel rychle, nezvládl zatáčku a narazil do kamionu. Zdroj, foto: Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

K tragické dopravní nehodě došlo dnes ve čtvrtek 2. září před jednou hodinou po poledni nedaleko Starého Města. Od Nedakonic přijížděl osobní mercedes, v němž jel sám třiadvacetiletý muž z Olomoucka. Do mírné pravotočivé zatáčky najel velmi vysokou rychlostí. Nezvládl její průjezd, vůz se dostal do protisměru, kde neovladatelně pokračoval v jízdě několik desítek metrů. Od Starého Města jel kamion, do něhož mercedes čelně narazil. Osobní auto bylo odhozeno do pole a jeho řidič utrpěl smrtelná zranění. Nezraněný řidič kamionu a další lidé se mu poté pokusili dát první pomoc. Policisté na místě zajišťovali stopy a vyslýchali řidiče kamionu, aby zjistili přesné okolnosti, za nichž k tragické nehodě došlo. Po dobu vyšetřování a odtahu obou vozidel byla silnice uzavřena.

V letošním roce se jedná o sedmého člověka, který zemřel při dopravní nehodě na silnicích na Uherskohradišťsku.

 smrtelna nehoda u Stareho Mesta

Psali jsme také:

Vůz začal po nárazu do stromu hořet, řidič na místě zemřel

Státu došla trpělivost - feťáci a opilci za volant nepatří! Je jich deset tisíc ročně

Tragická nehoda v Mostech u Jablunkova

Dopravní nehoda autobusu a osobního auta na Kladensku si vyžádala smrt a těžké zranění

Dopravní nehoda dvou vozidel si vyžádala dva mrtvé

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace