Mobilní pracovní stanice HP ZBook dostanou nový hardware

Mobilní pracovní stanice HP ZBook dostanou nový hardware
20 / 10 / 2018, 13:30

Společnost HP Inc. představila na konferenci Adobe® MAX inovovanou řadu mobilních pracovních stanic HP ZBook určených především pro kreativní profesionály. Modely HP ZBook Studio, HP ZBook Studio x360, HP ZBook 15 a HP ZBook 17 dostanou větší výpočetní výkon, nové bezpečnostní prvky a jasnější monitory. Díky novým šestijádrovým procesorům Intel® Core™ i9 a větší, až 32GB paměti (kterou lze nyní v závislosti na modelu rozšířit až na 128 GB1) zvládnou uživatelé ještě náročnější úkoly včetně editace videa a 3D renderování a budou moci rychleji pracovat s velkými objemy dat. Nová bezpečnostní funkce v podobě diskového pole RAID 1 umožní zrcadlení obsahu úložiště, uživatel tak bude mít cenná data vždy zálohovaná. Jak HP ZBook Studio, tak HP ZBook Studio x360 navíc dostaly silnější grafiku NVIDIA® Quadro® P2000.

Modelu HP ZBook Studio x360, nejvýkonnějšímu konvertibilnímu PC na světě2, dále přibyla nová volitelná dotyková antireflexní obrazovka. S tou není problém pracovat ani venku na prudkém světle a je také odolnější, neboť ji chrání nejnovější generace Corning® Gorilla® Glass. Vynikající displej HP DreamColor s úpravou proti odleskům podporuje 100 % barevného prostoru Adobe RGB a potěší jasem 600 nitů. Je tak o 20 % jasnější než Retina displej 15palcového Apple MacBook Pro a o 50 % jasnější než displej Dell XPS UltraSharp 4K3.

„Dnešní tvůrci potřebují specializované nástroje a řešení, které jim pomohou udržet krok s trendy, zvýšit produktivitu a zůstat při práci co nejvíce mobilní. Nasloucháme jejich potřebám a investujeme do inovací, které jim jejich práci co nejvíce usnadní, počínaje hardwarem, softwarem a službami a inovativními programy konče,” řekla Gwen Coble, ředitelka oddělení Workstations, Thin Clients, Retail Solutions and Immersive Computing pro oblast EMEA z HP Inc.

Součástí aktuálního portfolia pracovních stanic HP Z jsou mobilní pracovní stanice ZBook, stolní pracovní stanice Z, jako je výkonné mini PC HP Z2 Mini nebo vlajková loď HP Z8, a oceňované monitory HP DreamColor. Všechny tyto produkty mají za cíl nabídnout uživatelům maximální produktivitu, všestrannost a zabezpečení, které dnešní kreativní profesionálové ke své práci bezpodmínečně potřebují.

HP SmartStream Designer for Designers přístupný všem

HP také zpřístupnilo svůj HP SmartStream Designer for Designers (D4D), plug-in pro Adobe Illustrator® CC, všem tvůrcům. Tento balíček praktických řešení pro designéry obsahuje například funkci HP SmartStream Mosaic, která umožňuje vytvářet zakládací soubory, s nimiž mohou uživatelé bez omezení manipulovat pomocí algoritmů a vytvářet jedinečná díla v reálném čase. HP SmartStream D4D je nyní volně ke stažení na Adobe Exchange pro platformy Mac i PC. Inovativní technologie digitálního tisku od HP už využilo například studio The Yarza Twins při vytváření individualizovaného designu pro značku Smirnoff společnosti Diageo.

„Digitální tisk od HP dokáže udělat práci s obaly a tiskem vůbec mnohem hbitější a zbavit ji řady omezení. Až dosud však existovala mezi vznikem konceptů a reálnou tvorbou mezera. S HP SmartStream D4D si mohou designéři v programu Adobe Illustrator CC konečně vyhrát s kvalitním a bohatým softwarem a vytvářet nezapomenutelné obaly a kampaně pro globální i lokální značky,“ řekla Nancy Janes, šéfka inovací značky z HP Inc.

Cena a dostupnost

  • Aktualizovaný HP ZBook Studio x360 bude v České republice dostupný v listopadu 2018 za cenu začínající na 34 990 Kč.
  • Aktualizovaný HP ZBook Studio bude v České republice dostupný v listopadu 2018 za cenu začínající na 30 990 Kč.
  • Aktualizovaný HP ZBook 17 bude v České republice dostupný v listopadu 2018 za cenu začínající na 33 990 Kč.
  • Aktualizovaný HP ZBook 15 bude v České republice dostupný v listopadu 2018 za cenu začínající na 31 990 Kč.
  • Aktualizovaný HP ZBook 15v bude v České republice dostupný v listopadu 2018 za cenu začínající na 21 990 Kč.

 

O společnosti HP

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia tiskáren, počítačů, mobilních zařízení, řešení a služeb vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na //www.hp.com.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace