Modelka Abeera: Její podmražené tělo našli v kufru na autobusové zastávce. Otrávila ji jogurtem její šéfová

Modelka Abeera: Její podmražené tělo našli v kufru na autobusové zastávce. Otrávila ji jogurtem její šéfová
Popisek: Abeera
12 / 06 / 2018, 18:00

Pákistánskou modelku Abeeru (†20) našli v kufru na autobusové zastávce. Předtím byla nějaký čas v mrazáku. Při pitvě vyšlo najevo, že jí někdo otrávil jogurt.

Policie vypátrala, že modelku zabila její známá jménem Tooba za to, že se s ní nechtěla podílet na vraždě jejího bývalého manžela. Toho vinila Tooba z toho, že způsobil smrt jejich dcery.

Modelka prý původně souhlasila s tím, že pomůže při vraždě manžela své šéfové, ale pak se lekla následků. Do sporu tak zřejmě připletla jen náhodou, nicméně to byla ona, kdo skončil v kufru, zatímco manžel vražedkyně dosud žije a těší se dobrému zdraví.

psali jsme: Andrea Yatesová: Utopila ve vaně svých pět dětí jedno po druhém včetně půlroční holčičky. Prý za to mohl šílený kněz

Abeera se dala dohromady se svou budoucí vražedkyní Toobou, protože doufala v pomoc s kariérou. Tooba byla manažerka v zábavním průmyslu a zpočátku zaměstnávala Abeeru jako tanečnici.

Tooba vinila manžela z toho, že nechal jejich dvouměsíční dceru bez dozoru, když byla nemocná. Den po její smrti prý po ní navíc chtěl, aby ho doprovodila na večírek.

psali jsme: Opilec Jaroslav Malý: Bojoval proti komunismu tím, že zabíjel lidi, které si vybral podle telefonního seznamu. Oběsil se ve vězení, protože měl revma

S vraždou pomáhali Toobě v roce 2015 dva komplicové, z nichž jeden prý opatřil jed a druhý jogurt. Vražedkyně se tak snažila soudu namluvit, že je v podstatě nevinná.

Soud se Tooba pokoušela obměkčit také tím, že ji manžel donutil ke svatbě tím, že ji znásilnil. Když ho chtěla opustit, vydíral ji jejími fotografiemi s intimní tématikou. Zajímavé, že autor erotických snímků byl zavražděn dva roky před smrtí modelky Abeery.

Soudce historkám neuvěřil a odsoudil Toobu k trestu smrti.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Historie - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace