Modelku našli nahou ve vaně s očima vytřeštěnýma do stropu. Opravdu se udusila plynem?

Modelku našli nahou ve vaně s očima vytřeštěnýma do stropu. Opravdu se udusila plynem?
Popisek: Klaudia Wysocká
26 / 06 / 2018, 18:00

Klaudii (†23) našli její spolubydlící nahou ve vaně po marném klepání na dveře v koupelně, kde ležela skoro čtyři hodiny. „Měla vytřeštěné oči směrem vzhůru, jako by zemřela leknutím,“ vypověděla spolubydlící, která ji objevila. V bytě byl i modelčin partner.

Klaudie se ráda a dlouho koupala, proto ji našli až za několik hodin. Do bytu v polském městě Goldap se přistěhovala krátce předtím, nedaleko odtud chodila do školy. Studovala mikrobiologii.

psali jsme: Krásná modelka, sexuální idol Brazílie, záhadně zemřela při liposukci na operačním stole. Ledviny jí vypověděly službu

Před ní byla zářná kariéra modelky, před smrtí podepsala několik lukrativních kontraktů a další pracovní nabídky se jen hrnuly.

Vše nasvědčovalo tomu, že se otrávila plynem, který unikal z karmy. „Několikrát jsme upozorňovaly správce, že v koupelně uniká plyn. Sliboval, že to opraví.“

psali jsme: Záhadná smrt krásné Ivany (†18): Proč vypadla nahá ze 14. patra mrakodrapu?

Policie vyšetřovala i verzi, že Klaudii zavraždil její přítel, když na ni všechno narafičil. Tato verze se ale nepotvrdila, byť svědci vypověděli, že jejich vztah procházel hlubokou krizí. Aktivně se také zúčastnil oživování své přítelkyně.

Děsivý výraz v jejich obličeji mohl být způsobený tím, že měla před smrtí halucinace kvůli unikajícímu plynu.

Správce byl obviněn z usmrcení z nedbalosti. Případ se stal roku 2014.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace