Moderátor nazval Putina vrahom, Trump si ho razantne zastal

Moderátor nazval Putina vrahom, Trump si ho razantne zastal
Autor: Flickr.com|Popisek: Donald Trump
07 / 02 / 2017, 07:00

Trumpové vyhlásenia znovu spôsobili rozruch.

Americký prezident Donald Trump si znovu zastal Rusko a Vladimíra Putina, počas nedeľného rozhovoru s Billom O'Reillym, na televíznom kanály Fox News.

Moderátor Bill O'Reilly vyhlásil, že Putin je vrah, a Rusko môže za mnoho ľudských životov, Trumpovi sa jeho vyhlásenia evidentne nepáčili.
O Trumpovom postoji k ruskému prezidentovi sa vedú rozsiahle diskusie. O'Reilly sa ho taktiež na túto tému spýtal.

''Rešpektujem ho. No, rešpektujem množstvo ľudí, t však neznamená, že s nimi budem vychádzať,'' priblížil Trump.

Moderátor O'Reilly však chcel evidentne zistiť viacej. Vyhlásil že Putin je vrah, spomenul aj množstvo novinárov a disidentov, ktorí boli v Rusku v minulosti zavraždený.

''Existuje množstvo vrahov. My ich máme taktiež veľa. Vy si myslíte že naša krajina je nevinná? Pozri sa, čo sme v minulosti spravili my. Spravili sme množstvo chýb, proti vojne v Iraku som bol od samého začiatku,'' zdôraznil Trump a dodal, že s ''Ruskom je lepšie vychádzať, ako nevychádzať.''

Zdroj: DailyMail.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace