Monstrum z And: Unášelo a vraždilo dívenky z tržišť nebo zabíjelo mladé indiánky. Celkem jich prý bylo 300

Monstrum z And: Unášelo a vraždilo dívenky z tržišť nebo zabíjelo mladé indiánky. Celkem jich prý bylo 300
Popisek: Pedro Lopez
25 / 05 / 2018, 18:00

Pedro Lopez, přezdívaný „Monstrum z And“, byl odsouzen na vraždy 53 dívek ve věku 8-12 let, ale jeho obětí zřejmě bylo více než 100, podle některých zdrojů až 300. Všechny uškrtil, prý aby se mohl dívat, jak z nich uniká život.

Pedro se narodil v Kolumbii v roce 1949 prostitutce, měl 13 sourozenců. Otce neznal. Matka ho prý mlátila, ponižovala, a když mu bylo osm, vyhodila ho z domu. V té době řádila v Kolumbii občanská válka a v ulicích se rabovalo, znásilňovalo a vraždilo.

Petro žil na ulici do svých 18 let, kradl auta, nebo na tržištích vybíral lidem kapsy a kabelky. Ve vězení se stal hračkou čtyř vězňů, kteří ho znásilňovali tak dlouho, až je postupně zabil obroušenou lžící, kterou ukradl v jídelně.

Z kolumbijského vězení však byl propuštěn poměrně záhy - v roce 1978. Odcestoval do Peru, kde se potloukal po městech a vesnicích, nějaký čas žil v džungli. Navštívil několik indiánských kmenů.

Tehdy prý zabil více než 100 indiánských dívek ve věku kolem osmi let, tedy tak starých jako byl on sám, když ho kdysi matka vyhnala z domu. V té době prý zavraždil až tři dívky týdně.

psali jsme: Kanibal Hojer: Prý zabil pět žen a dopadli ho na základě výpovědi duševně nemocného pacienta. Nebo bylo všechno jinak?

Při jednom pokusu o únos ho indiáni chytili, mučili ho a chystali se ho pohřbít zaživa, když Pedra zachránil misionář. Podařilo se mu přesvědčit indiány, aby ho předali policii. Ta ho deportovala zpátky do Kolumbie.

Pedro se však záhy opět vymkl kontrole, začal cestovat po Kolumbii a sousedním Ekvádoru a pokračoval ve svém řádění. Tehdy již takřka výhradně unášel dívky v tržišť, a tedy za denního světla. Pořádal čajové dýchánky s bezvládnými těly dívenek, které podpíral a usazoval na židličky a následně si s nimi i povídal.

psali jsme: Vraždil podle filmu: Úchyl Roman Postl (†39) byl zastřelen uprostřed svého zrůdného plánu zabít SEDM lidí

V roce 1980 byl chycen davem, jak prchá z tržiště s děvčetem (12) v náručí. Ve vězení k němu policie nasadila policie kněze převlečeného za vězně. Tomu se Pedro se vším svěřil. Policie byla zpočátku skeptická, ale pak ji Pedro dovedl k hrobu, kde bylo 53 těl.

Protože v té době byl v Ekvádoru maximální trest za vraždu 16 let, byl Pedro v roce 1998 po odpykání trestu vrácen z Ekvádoru do Kolumbie. Tam byl údajně propuštěn na svobodu.

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku