Moskva evakuuje tisíce ľudí, kvôli bombovým hrozbám!

Moskva evakuuje tisíce ľudí, kvôli bombovým hrozbám!
26 / 12 / 2016, 17:30

Ruské policajné zložky evakuujú viacej ako 3 000 ľudí, z troch moskovských nádraží.

V troch moskovských nádražiach hrozbe bombové útoky. Na mieste sú desiatky policajtov, hasičov a záchranárov.

O bombových útokoch informoval anonym, píše Daily Mail. Polícia použije stopovacích psov na kontrolu železničných staníc Kazansky, Leningradsky a Yaroslavsky.

Zdroj priamo z nádraží, pre Sputnik News povedal: ''Telefónne hovory varujú pred bombami na železničných staniciach Kazansky, Leningradsky, tisíce ľudí boli evakuovaných z týchto miest.''

''Ďalších 750 ľudí bolo evakuovaných zo stanice Yaroslavsky. Čakáme na psov, ktorý budú hľadať výbušniny,'' dodal zdroj

Zdroje: Tert.Am, SputnikNews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace