Motoped Survival pro Šíleného Maxe, aby přežil apokalypsu

Motoped Survival pro Šíleného Maxe, aby přežil apokalypsu
Autor fotografie: Motoped|Popisek: Motoped Survival
22 / 01 / 2018, 21:15

Je to něco mezi kolem a mopedem. Lehký a zábavný motoped s motorem o objemu 50 nebo 125 cm3 umožňuje svému majiteli vyrazit do divočiny, nebo uniknout z místa katastrofy.

Survival Bike je taktický stroj inspirovaný vojenskými motocykly, který nese velké množství nástaveb, aby si preper, nebo kdokoliv jiný mohl svůj stroj vybavit tak, aby ho v případě katastrofy odvezl i se základními potřebami do bezpečí. Malý a úsporný motor v kombinaci s primární palivovovou nádrží a přídavnými bočními nádržemi umožňuje lehkému stroji o hmotnosti necelých 60 kg ujet až 480 kilometrů bez natankování...

Motoped Survival

A když benzín dojde, pořád ještě můžete šlapat jako na kole.

Zdroj: Motoped

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.