Motorola Solutions dokončila akvizici Avigilonu

Motorola Solutions dokončila akvizici Avigilonu
10 / 04 / 2018, 17:00

Firma Motorola Solutions převzala společnost Avigilon.

Společnost Avigilon, která navrhuje, vyrábí a prodává HD monitorovací systémy, se stává součástí firmy Motorola Solutions, předního poskytovatele inovativních komunikačních řešení a služeb.

psali jsme: Avigilon uvede na trh nejnovější inovaci AI - technologii detekce ,,neobvyklého" pohybu

Na konci března Avigilon oznámil, že společnost Motorola Solutions dokončila převzetí jeho všech vydaných akcií i těch, které jsou v držení akcionářů. Akcie Avigilonu tak budou staženy z Torontské burzy.

psali jsme: Inteligencí a všemi funkcemi mazaná H4IR PTZ od Avigilonu

Motorola Solutions převzala prostřednictvím své dceřiné společnosti Motorola Solutions Canada Inc., celkem 44 617 813 akcií Avigilonu s cenou 27 kanadských dolarů za akcii. To včetně čistého dluhu znamená, že konečná cenu Avigilonu činí přibližně 1 miliardu dolarů.

 

Zdroj: avigilon.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace