Mrazivé varování ruského kněze: Za 30 let bude Evropa muslimská a křesťané se budou schovávat

Mrazivé varování ruského kněze: Za 30 let bude Evropa muslimská a křesťané se budou schovávat
Popisek: islám
26 / 05 / 2017, 18:00

Ruský ortodoxní kněz Dmitrij Smirnov nastínil v rozhovoru pro Soyuz TV temnou budoucnost Evropy.

Podle něho bude za 30 let Evropa islámská a křesťané se budou ze strachu skrývat před perzekucí a žít v utajení.

Čtěte také: Křesťané jsou nejvíce pronásledovanou skupinou na světě, prohlásil rakouský ministr zahraničí

Podle Smirnova zbývají křesťanské civilizaci již velmi málo času. Smirnov v rozhovoru také řekl, že islám bude na Západě vládnout proto, že muslimové jsou ochotni dát do boje ,,o víru" vše na rozdíl od lidí na žijících na Západě, kteří tak nečiní, protože jsou ,,unaveni" jít do takového střetu.

Čtěte také: Islám je hlavním motorem pronásledování křesťanů ve světě

,,Zbývá velmi málo času, než celá křesťanská civilizace zanikne. Několik dekád, možná 30 let, v Rusku 50, ale ne déle," nastínil temnou vizi islámské Evropy Smirnov. Podle ortodoxního kněze to bude znamenat pro ,,přeživší" křesťany jediné - budou muset žít v utajení v malých skupinách a skrývat se před islámskou perzekucí. ,,Za 30 let se Evropa promění v muslimskou a křesťané budou žít v ,,polopodzemí"," uvedl v rozhovoru dále Smirnov.

Ten se ve svých tvrzeních odvolává na výzkum washingtonského institutu Pew Research Center, který odhadl, že v následujících 50 letech prudce vzroste celosvětová populace muslimů o 73%, o což se ,,postarají" zejména země jako Indonésie, Pakistán, Bangladéš a Indie. Křesťanská populace naproti tomu vzroste jen o 35%, předpovídá Pew Research Center.

 

psali jsme:

VIDEO: Teď nás budete poslouchat! Muslimové ovládli britské město. Vyhnali původní obyvatelé na předměstí

 

Zdroj: christiandaily.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.