Mul-T-Lock představí na kongresu ELF v Praze technologické novinky pro zamykání a zabezpečení

Mul-T-Lock představí na kongresu ELF v Praze technologické novinky pro zamykání a zabezpečení
15 / 05 / 2017, 12:30

Novinky z portofila mechanických i digitálních zámkových systémů představí společnost Mul-T-Lock na kongresu ELF, který se koná od 19. do 21. května v Praze. Vlajkovou lodí budou cylindrická vložka ClassicPro a chytrý zámek ENTR. Akci pořádá Evropská zámečnická federace v hotelu Vienna House Diplomat.

Odolnější proti bumpingu

„Platforma ClassicPro představuje nejnovější řešení klasického odemykání zámků klíčem. Zkombinovali jsme technologii unikátních teleskopických stavítek se speciálním patentovaným řezem v chráněném klíči tak, abychom poskytli maximální ochranu pro firemní i koncové zákazníky. Řešení má zvýšenou odolnost proti nebezpečné zlodějské metodě bumpingu, která slouží k nenásilnému vniknutí do domácnosti či jiného objektu,“ popisuje Jan Pospíchal ze společnosti Mul-T-Lock.

Chytrý zámek pro vyšší úroveň bezpečí i pohodlí

Návštěvníci, kteří se zajímají nejnovější technologické trendy, se mohou seznámit s chytrým zámkem Mul-T-Lock ENTR, který svým uživatelům umožňuje pohodlný a především bezpečný přístup do domů a kanceláří. Dveře se odemykají a zamykají pomocí mobilního telefonu, osobního kódu, otisku prstu nebo čipu. Inovativní zámkové řešení kombinuje sílu zabezpečení cylindrických vložek s pokročilou elektromechanickou a digitální technologií.

Co dalšího se dozvíte u Mul-T-Lock stánku #31B
• KC5 Stroj pro řezání klíčů – tento progresivní a inovativní stroj na řezání klíčů umožňuje rýt a vyřezávat klíče současně.

• Speciální řešení zamykání (jako například ArmaDlock) určené pro dopravní prostředky, petlicové zámky Mul-T-Lock a kulatý visací zámek „hokejový puk“.

• CLIQ Go – novinka, která umožňuje zámečníkům dodávat uzamykací systémy Cliq přímo ze skladu, zatímco koncoví uživatelé mohou ovládat zabezpečení ve své budově z mobilního zařízení.

• Traka21 – chytré a pohodlné řešení zamykání, které snižuje náklady na správu klíčů.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.