"Musíme zastavit přítok islámské populace!" tvrdí český ekonom a pustil se i do EU

&quote;Musíme zastavit přítok islámské populace!&quote; tvrdí český ekonom a pustil se i do EU
27 / 03 / 2016, 11:00

"Problém není v Česku, nebo v Evropě, ale jednoznačně v islámské populaci. Její přítok musíme zastavit. A ještě víc: důrazně zastavit! My nejsme ten problém. Oni jsou ten problém a přinášejí ho do Evropy."

Ekonom Karel Kříž ve včerejším velmi zajímavém rozhovoru pro server ParlamentniListy.cz uvedl některé myšlenky, které zveřejňujeme.

"Evropský problém je v integraci islámské populace"

"Mezi imigrací z Blízkého východu či severní Afriky a islámským fundamentalismem v Evropě je jednoznačně přímá úměra. Třeba do Francie od konce druhé světové války přišlo hodně Arabů, v absolutní většině to byli loajální lidé, kteří byli vděční za azyl. Francie věnovala obrovské úsilí a zdroje jejich integraci a integraci jejich dětí a vnuků. Situace se tam ovšem celkově spíš zhoršuje: ve městech vznikají další a další „no go“ zóny, lidé z těchto arabských ghett se izolují, nemají zájem o kvalitní a užitečné vzdělání a nahrazují ho koránem. Neintegrují se v ničem, oblečením počínaje a jídlem konče. ......Je to stejné všude, nikde se integrace islámské populace nepodařila. .....Zkrátka, problém není v Česku, nebo v Evropě, ale jednoznačně v islámské populaci. Její přítok musíme zastavit. A ještě víc: důrazně zastavit! My nejsme ten problém. Oni jsou ten problém a přinášejí ho do Evropy."

"Problém je Merkelová v Německu a její vítací kultura"

"Dokud bude v Německu Merkelová a její vítací kultura, dokud tam budou cizincům létat pečení holubi až do huby, bude magnet přitahovat stovky miliónů lidí. Nezadržitelně a obrovskou silou. Dnes jsou na světě možná čtyři miliardy lidí, kteří mají příjmy nižší než jsou německé sociální dávky. Evropský cedník, kterému se říká schengenská hranice, proto bude děravý neustále a Evropa se dále bude plnit lidmi, kteří dohromady nic neumějí, jsou nositeli neevropské kultury, nemají žádné uplatnitelné vzdělání a dokonce o něj vesměs ani nestojí."

"Nejvyšší posty v EU obsadili úplní magoři: portugalský fanatik, daňový pletichář a italská komunistka"

"Všimněte si, že na nejvyšší posty v Evropě se pravidelně dostávají úplní magoři. Třeba Barroso, dlouholetý předseda evropské vlády, byl známým portugalským fanatikem, který vedl v Lisabonu maoistickou studentskou organizaci. Dnešní předseda evropské vlády Juncker je zase světoznámý daňový pletichář, který dělal – coby lucemburský premiér a ministr financí v jedné osobě – speciální antisystémové daňové dohody s nadnárodními koncerny, na úkor všech ostatních. Ministryně zahraničních věcí Mogherini pak byla italskou komunistkou ještě v první polovině devadesátých let. Tito lidé dnes reprezentují Evropu a poučují nás i svět o „evropských hodnotách“.

Zajímavou informaci k osobě Jean-Clauda Junckera uveřejnil server eretz.cz v článku, ve kterém za skutečné spoluviníky úspěchu islámského útoku v Paříži označil vedoucí představitelé Evropské unie a zemí Evropské unie – a jmenoval mj. "věčně opilého předsedu Evropské komise Jean-Clauda Junckera" (který zdárně sekundoval v blábolení "pomatené Angely Merkelové" a "pomateného Françoise Hollanda.")

Celý rozhovor naleznete zde

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace