Muslim ubodal svou manželku, protože pečovala o muže. Porušila tím prý islám

Muslim ubodal svou manželku, protože pečovala o muže. Porušila tím prý islám
Autor: Flickr.com|Popisek: muslimové
06 / 10 / 2016, 11:00

Britský muslim Imran Khan zavraždil svou manželku, protože pracovala jako pečovatelka a starala se o cizí muže. Podle Khana tím ,,znesvětila" islám, proto prý ,,neměl na vybranou" a musela zemřít. Za vraždu, k níž se přiznal, byl Khan odsouzen k 20 letům vězení.

Soud v Manchesteru ve svém verdiktu uvedl, že Khan byl extrémně žárlivý, protože jeho žena Nasreen, která pracovala jako pečovatelka, byla ve společnosti jiných mužů.

Khan také žárlil proto, že se Nasreen osamostatňovala a podle soudu se chtěla stát nezávislou na Khanových ,,středověkých postojích" k islámu.

Před vraždou poslal Khan své ženě několik výhružných zpráv, v nichž píše, že ,,pokud bude docházet do domů, kde jsou muži a bude mu lhát, tak se velmi rozzlobí". V dubnu tohoto roku v jejich domě v britské obci Cheadle svou ženu v hádce ubodal kuchyňským nožem k smrti.

Ta získala čtyři měsíce před svou smrtí práci pečovatelky, aby se mohla starat o hendikepované muže.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace