Muslimku hromadně znásilnili Indové. Předtím zavraždili její příbuzné

Muslimku hromadně znásilnili Indové. Předtím zavraždili její příbuzné
Popisek: znásilnění
18 / 05 / 2017, 10:00

Muslimská žena se stala terčem hromadného znásilnění.

Dvacetiletou muslimskou ženu znásilnila skupina Indů, kteří se vloupali do domu ženy, který sdílela se svou čtrnáctiletou sestřenicí.

Incident se stal v regionu Mewat indickém státě Harijána. Ten je hojně obývaný muslimskou komunitou. Předtím než Indové na muslimskou ženu sexuálně zaútočili, zavraždili jejich strýce a tetu.

Podle deníku Independent vtrhla skupina do domu a předtím, než hromadně muslimskou ženu znásilnili, se jí zeptali, zda jedla hovězí. I když žena odpověděla záporně, což později sdělila i v rozhovoru pro televizi NDTV, Indy to od svého činu neodradilo. Čtyři muže následně zatkla policie a obvinila je ze znásilnění, a po protestech místních obyvatel i z dvojnásobné vraždy.

Čtěte také: Rozzlobený dav Indů zabil dva muslimy kameny a klacky. Měli ukrást ,,posvátnou" krávu

Policie prohláila, že muži nemají souvislost se skupinou samozvaných ,,ochránců krav", která nyní v Indii útočí na muslimy a několik z nich zabila. Muslimská komunita nejen v regionu Mewat má tak strach o své životy.

V nejnovějším incidentu, který se stal ve státě Ásám v severovýchodní Indii, byli dva muslimové zabiti Indy, kteří je obvinili z krádeže krávy, jež je v Indii posvátná.

 

psali jsme:

Matka dvou dětí se stala obětí hromadného znásilnění migrantů. Je to kur.a, řekl o ženě jeden z útočníků, tiskový mluvčí žadatelů o azyl

 

Zdroj: independent.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.