Muslimové by neměli používat pisoáry, je to nedůstojné Alláha, prohlásil australský imám

Muslimové by neměli používat pisoáry, je to nedůstojné Alláha, prohlásil australský imám
Popisek: imám
18 / 04 / 2017, 18:00

Australský imám považuje používání pisoárů za nedůstojné Alláha. ".

Imám Abdulghani Albaf v australském Sydney přišel na kázání v Sydney s pozoruhodným poznatkem. Odsoudil několik věcí, které nenásledují Alláha, jako například rozšiřování ,,zlých zpráv" či indiskreci.

Nejvíc mu však vadil fakt, že muslimové si dovolují používat pisoáry na veřejných toaletách, což považuje za nedůstojné následování Alláha.  

Podle něho je ,,ponižující" na veřejných záchodcích stát vedle sebe. Imámovi také vadí, že se tak vůbec děje na veřejnosti a dále jsou přitom vidět ,,nezakryté" intimní partie muslimů. ,,Mám k tomu dvě zmínky. Jedna z nich je ta, že muslimové vůbec močí na veřejnosti, a za druhé, že tak činí, aniž by si zakryli intimní partie," hřímal imám.

,,Jak často toto vidíme? Každá veřejná toaleta má pisoáry, kde muslimové stojí jako zvířata a močí vedle sebe. Co je však horší, máme i muslimy, kteří tyto pisoáry používají,  rozčílil se během padesátiminutového kázání Albaf. Ten používání pisoárů muslimskými muži považuje za ,,nedůstojné" Alláha.

Na stejném místě, islámském knihkupectví v Sydney, přednášel i minulý rok jiný imám, kteý odsoudil muslimy za to, že se se zúčastňují nemuslimských akcí. Šejch Feiz Muhammad prohlásil, že je to ,,velký hřích" a sám pro sebe se ptal, zda je to součástí práva šaría se zúčastňovat oslav, které jsou ,,budovány na nemuslimském konceptu

psali jsme:

"Gayové musí zemřít!" kázal imám mešity v americkém Orlandu

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.