Muslimská dívka měla být brutálně ,,napadena". Útok se však nikdy nestal

Muslimská dívka měla být brutálně ,,napadena&quote;. Útok se však nikdy nestal
Autor: Flickr.com|Popisek: muslimská dívka
25 / 01 / 2017, 09:00

Čtrnáctiletá muslimská dívka ohlásila, že byla brutálně napadena jinou ženou na stanici městské vlakové dopravy ve Vídni.

Ta jí měla údajně na nástupišti nadávat do ,,teroristů" a poté ji i fyzicky napadnout, když jí měla shodit do kolejiště. Muslimská dívka pak na poslední chvíli vylezla zpět na nástupiště jen těsně před projíždějícím vlakem.

Dívka pak byla po incidentu ošetřena v nemocnici a její rodiče promptně podali na policii trestní oznámení. Jak ale vyšlo posléze najevo, dívka se útok celý vymyslela. K fyzickému napadení podle záznamů bezpečnostních kamer z nádraží vůbec nedošlo, jen ke slovní potyčce.

Kamery naopak prokázaly, že i když ženy stály v bezprostřední blízkosti, když přijel další vlak, tak do něj obě nastoupily.

Na sociálních sítích měli lidé pro dívku, která si vše vymyslela, již méně pochopení. Ty ,,nejslušnější" příspěvky jí radily, že o těchto věcech se nemá vůbec žertovat.

 

psali jsme:

Osamělý vlk zaútočil na univerzitě v Ohiu. Muslimský student byl "vojákem IS"

 

Zdroj: krone.at

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace