Muslimští azylanti terorizují po celé Evropě křesťanské uprchlíky. Humanitární organizace bije na poplach

Muslimští azylanti terorizují po celé Evropě křesťanské uprchlíky. Humanitární organizace bije na poplach
Autor: Pixabay|Popisek: Ilustrační foto
02 / 07 / 2016, 12:00

Křesťané z Blízkého východu jsou nejzranitelnější skupinou mezi žadateli o azyl v celé Evropě.

Lepší ochranu křesťanských uprchlíků v evropském azylovém řízení požaduje humanitární organizace se sídlem ve Vídni. Jedním z nejdůležitějších opatření je zajištění samostatného ubytování zvlášť pro křesťany a zvlášť pro muslimy.  

Teror v německých uprchlických táborech. Obětí jsou syrští křesťané

Nevládní organizace nedávno vydala výroční zprávu, ve které zadokumentovala případy nesnášenlivosti a násilí vůči křesťanům v Rakousku i v celé Evropě. Kromě násilných útoků proti křesťanům uvádí i vandalismus, znesvěcování kostelů a hrobů, náboženské urážky a diskriminaci na pracovištích. Zdroj: vienna.at, breitbart.com

Muslimští žáci na německé škole napadali "nevěřící" spolužáky."Zabijte křesťany!

Organizace zadokumentovala konkrétních 180 příkladů diskriminace, ale tato čísla budou, i vzhledem k rozsahu uprchlické krize, mnohem vyšší.  Jen od začátku letošního roku bylo v jediném azylovém domě v Berlíně zjištěno 230 případů diskriminace a násilí, a v celém Německu je hlášeno až 40.000 případů perzekuace křesťanských uprchlíků.

Přitom právě křesťanští žadatelé o azyl jsou nejzranitelnější skupinou ze všech migrantů. Kromě útoků ze strany muslimských azylantů jsou pronásledováni bezpečnostními strážemi v azylových domech, které jsou často muslimského vyznání.

Řada soukromých bezpečnostní agentur přestala najímat nekvalifikované zaměstnance z muslimských rodin, kteří se hlásili jako ostraha. Nejen, že téměř nemluvili německy, ale ještě šikanovali křesťanské uprchlíky. 

Organizace doporučuje, aby evropské vlády zvážily oddělení ohrožených křesťanských migrantů do jejich vlastních azylových domů, aby se zabránilo dalším náboženským konfliktům. Současně doporučují, aby se policie a sociální pracovníci zaměřovali na tyto konflikty a aby umožnili jejich anonymní oznamování a tím ochránili oznamovatele před možnou muslimskou odvetou.

Muslimští uprchlíci z Afriky při plavbě do Itálie utopili křesťanské imigranty

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace