Muslimští uprchlíci z Afriky při plavbě do Itálie utopili křesťanské imigranty

Muslimští uprchlíci z Afriky při plavbě do Itálie utopili křesťanské imigranty
Autor: Vito Manzari od Martina Franca|Popisek: Itálie - Immigrati Lampedusa
16 / 04 / 2015, 21:45

Italská policie uvedla, že muslimové na lodi při cestě do Evropy utopili dvanáct křesťanských běženců z Afriky.

Informaci zveřejnila dnes italská tisková agentura ANSA. Patnáct muslimských běženců bylo italskou policí obviněno z hromadné vraždy. Jedná se o běžence z Pobřeží slonoviny, Malajsie a Senegalu.

Podle italské policie totiž hodili přes palubu 12 křesťanů z Ghany a Nigérie. Má se za to, že jsou všichni po smrti. Dalších 41 lidí zemřelo během plavby z Libye k italským břehům. Italům se podařilo zachránit jen čtyři migranty pocházející z Ghany, Nigérie a Nigeru. (zdroj: novinky.cz)

Už v únoru jsme psali, že Evropu nezajímá osud syrských křesťanů, kteří uprchli před islámisty. V uprchlických táborech jsou totiž umístěni mezi muslimy, kteří je terorizují a vyhrožují jim smrtí. Asyrské Kulturní sdružení Saarlouis si stěžuje německému ministru vnitra.

Svědci, kteří přežili konflikt způsobený křesťanskou nenávistí ze strany muslimů, uvedli, že se nalodili 14. dubna v celkovém počtu 105 lidí.  Muslimové, podle očitých svědků, po zjištění, že se jedná o křesťany, je hodili přes palubu. Ostatní křesťané se údajně zachránili jen proto, že v moři vytvořili lidský řetěz.

Opakovaně na našich stránkách zveřejňujeme články o prokazatelné náboženské nesnášenlivosti muslimské komunity, například v článku "Muslimští žáci na německé škole napadali "nevěřící" spolužáky."Zabijte křesťany!", kdy deset žáků německé základní školy ve věku devíti a deseti lety šířilo nenávistné slogany mezi ostatními žáky. Případ vyšetřuje německá policie. Mluvčí místní mešity "si to nedokáže vysvětlit".

V článku "Tisíce křesťanských rodin prchá před IS. Evropa mlčí nebo mluví jen o muslimech" jsme uvedli, že v důsledku válečných událostí v severní Sýrii, kdy Islámisté zajali desítky syrských křesťanů a vypálili místní kostel, ("150 syrským křesťanům hrozí smrt z rukou ISIS") uprchlo od pondělí tisíce asyrských rodin ze svých domovů v okolí Hassakeh. 

Celý svět byl pobouřen zavražděním 21 egyptských křesťanů v Libyi "Zvěrstva islámistů se odehrávají jen dvě stě kilometrů od EU". Na tuto popravu reagoval i Vatikán, který víceméně podporuje "křižácké tažení proti IS".

Nakonec, o tom, jak se chovají muslimští radikálové ke křesťanům a křesťanským památkám, se můžete seznámit na videu, které je sice z roku 2012, ale nic nemění na faktu, jakým způsobem se muslimští radikálové chovají k pietnímu místu, kde jsou pochováni i českoslovenští vojáci. 

Psali jsme také:

První uprchlíci ze Sýrii směřují do ČR. Proč ne křesťanští uprchlíci z Iráku?

Islámský stát - bezpečnostní hrozba číslo jedna

Ředitel švédské školy zakázal státní vlajku, aby neurazil národnostní menšiny

Třetí útok na švédské mešity v jednom týdnu

Na Štědrý den vypálena mešita ve Švédsku.

"Pomáhejme v Sýrii, nevozme džihád sem"

Evropa znásilněná islámem

Islámská kolonizace světa?

Islámský extremismus v Evropě aneb Evropo, budeš platit, vyhlazení je na programu!

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace