Muž s nožem se vrhl na zákazníky v hamburském supermarketu. Jednoho zabil

Muž s nožem se vrhl na zákazníky v hamburském supermarketu. Jednoho zabil
28 / 07 / 2017, 16:30

V supermarketu v německém Hamburku zaútočil ozbrojený muž na zákazníky. Několik z nich pobodal, jeden člověk v důsledku útoku zemřel, další jsou zraněni. Policie muže zadržela. Motiv útoku vyšetřuje.

/AKTUALIZOVÁNO/ Útok se odehrál v supermarketu Edeka. Do něho vstoupil odpoledne ozbrojený muž, který byl ozbrojen nožem a začal útočit na zákazníky. Podle deníku Bild při útoku křičel Alláhu Akbar a útočil  mačetou. Jednoho člověka zabil, nejméně čtyři další zranil, uvádí server focus.de. Muž chtěl po činu utéct, byl však zadržen několika kolemjdoucími, kteří zalarmovali policii. Ta uvedla, že nemá zatím informace o jeho motivu. 

 

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: focus.de

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace