VIDEO: Muž strhl z ženy nikáb a křičel: Jsi v naší zemi, ty zas.aná muslimko!

VIDEO: Muž strhl z ženy nikáb a křičel: Jsi v naší zemi, ty zas.aná muslimko!
Autor: Flickr.com|Popisek: muslimka
08 / 02 / 2017, 14:30

Pětapadesátiletému Britovi se nelíbil nikáb, kterou nosila muslimská žena, tak jí ho strhl.

Brit Peter Scotter se u soudu, u něhož čelil žalobě z rasově motivovaného napadení, přiznal. Jeho obhájce pak argumentoval tím, že u obžalovaného se před časem objevil rakovinný nádor a soud by měl k tomuto stavu přihlédnout.

Soud konstatoval, že trestný čin se stal na základě Scotterova nepřátelství ke specifické náboženské skupině, jímž je v tomto případě islám.

Podle soudu se stal incident loni v červenci, kdy Scotter měl napadnout ženu v nikábu, která čekala na svého manžela před obchodním centrem. Scotter k ní měl přistoupit a prudce jí strhnout nikáb, až skoro spadla.

Měl přitom křičet, aby si nikáb sundala, protože ,,jsi v naší zemi, ty zas.aná muslimko". Potom měl prohlásit na adresu muslimské ženy, že ,, v Británii se budeš řídit našimi zas.anými pravidly". Scotter už měl před tímto soudem několik desítek trestních záznamů. Jednání bude s pětapadesátiletým mužem pokračovat za měsíc.

psali jsme:

VIDEO: Teď nás budete poslouchat! Muslimové ovládli britské město. Vyhnali původní obyvatelé na předměstí

 

Zdroj: independent.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace