Muž v Británii odsouzen za urážky muslimů na policejní FB stránce

Muž v Británii odsouzen za urážky muslimů na policejní FB stránce
Autor: Redakce|Popisek: Facebookové stránky policie
09 / 08 / 2016, 13:15

Muž z Manchesteru byl odsouzen na 180 hodin neplacených prací poté, co zveřejnil na Facebooku "hrubě urážlivé komentáře" na adresu muslimů.

Stephen Bennett, 39 let, údajně  na facebookové stránce Greater Manchester Police využil možnosti psaní komentářů, a psal komentáře k témat týkajícímu se "asijské ženy", stejně jako další, který byl "pravděpodobně urážlivý pro muslimy".

Zatímco policie odmítla zveřejnit podrobnosti o daném případu, Bennett řekl pro Manchester Evening News, že mimo jiné napsal:"Nechoďte do této země a nezacházejte s ní jako se svou vlastní. Britain first." 

Otec sedmi dětí, jehož tchýně a švagrová jsou muslimky, byl ve svém domě navštíven policií, která ho zatkla na základě zákona o komunikaci, který bojuje proti svobodě slova.

Bennett se prý zeptal policistů: "Je to kvůli těm muslimským věcem na Facebooku? Budu zavřený pro to, že mluvím za svou vlastní zemi?"

Zdroj:News Chicken

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace