Muž vytáhl z batohu nůž před strážníkem v civilu, který se v tramvaji zastal revizorky

Muž vytáhl z batohu nůž před strážníkem v civilu, který se v tramvaji zastal revizorky
Autor fotografie: Pixabay|Popisek: Útok nožem
12 / 04 / 2021, 17:00

Jeden z případů, který řešila Městská policie Brno.

Podezřelý s ženou odmítal spolupracovat, byl na ni hrubý a když ho strážník chytil na útěku z vozidla, vytáhl černý pasažér na ostrůvku kudlu. Strážník mu pevně ruku sevřel a přiměl ho zbraň upustit na zem. Dostat muže pod kontrolu mu nezištně pomohl i náhodný svědek.

Pracovnice úklidové služby zase pohotově nůž odsunula nohou z dosahu podezřelého a přišlápla čepel k dlažbě. Revizorka završila všeobecnou spolupráci tím, že oslovila uniformovanou hlídku městské policie, která byla u nádraží na jedné z častých kontrol.

 

Zdroj: Městská policie Brno

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace