Muže přepadli doma útočníci, ten jim odpověděl palbou z kalašnikova

Muže přepadli doma útočníci, ten jim odpověděl palbou z kalašnikova
Autor: pixabay.com
25 / 01 / 2019, 12:00

Jeden texaský dům byl svědkem přepadení, když se do něj pět zlodějů vloupalo. To ještě netušili, co je čeká.

Majitel domu se totiž zachoval zcela chladnokrevně a proti nezvaným hostům spustil palbu ze svého kalašnikova. Tři z nich zabil namístě, další dva zranil.

Podle serveru Daily Mail byl jeden muž nalezen před domem, další dva se pokusili s těžkými zraněními ujet, ale auto narazilo do sloupu, kde byl nalezen druhý útočník. Třetímu se podařilo z auta dostat, ale na útěku se zhroutil a zemřel posléze na střelná poranění v nemocnici.

Policie potvrdila, že 20letý majitel domu se ve vyhrocené situaci bránil. Ten nebyl v incidentu zraněn a později vypověděl, že se s muži zná.

Podle serveru Daily Mail chtěla povedená pětice zlodějů s nasazenými lyžařskými maskami dům vykrást, ale netušila, že pohotový majitel si to nenechá v žádném případě líbit. V Texasu vlastní zbraň téměř každý obyvatel a místní zákony umožňují se efektivně proti takovým přepadením bránit.

 

Zdroj: Daily Mail

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace