Muži "jižního vzhledu" sexuálně napadli ženu před očima jejího dítěte

Muži &quote;jižního vzhledu&quote; sexuálně napadli ženu před očima jejího dítěte
Autor: Pixabay|Popisek: Ilustrační foto
11 / 10 / 2016, 18:00

23 letá žena se stala obětí sexuálního zločinu v sobotu v podvečer při procházce v parku.

Informaci zveřejnil 7. října server welt.de s odvoláním na policejní zprávu. Podle policie došlo k útoku v městském parku v dolnosaském Lüneburgu, asi 50 kilometrů jihovýchodně od Hamburku. 

Ženu kolem 18:30 hodiny zezadu přepadli dva muži a údajně se ji pokusilii znásilnit před očima jejího dítěte. Krátce po útoku přestali a utekli. Žena pachatele popsala jako muže "středomořského vzhledu" ve věku mezi 30 a 35 roky. Jeden z pachatelů měl bradku a na sobě modrou mikinu. Bližší informace nezmiňuje ani německá policie ani média.

"Německo je v katastrofálním stavu," tvrdí autor webu. Němci začali systematicky dokumentovat trestnou činnost přistěhovalců

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace