"Na Berlín!" - ruský motorkářský klub Noční vlci projede i Českem a Polskem

&quote;Na Berlín!&quote; - ruský motorkářský klub Noční vlci projede i Českem a Polskem
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Noční vlci
11 / 04 / 2015, 13:45

Ruský motorkářský klub oblíbený u ruského prezidenta koncem dubna vyrazí z Moskvy do Berlína. Oslava konce druhé světové války nebo odpověď na americký Dragoon Ride?

Polští motorkáři požadují, aby byla cesta ruských motorkářů přes Polsko i přes celou Evropu zakázána. Polští odpůrci Putinovy politiky už na sociálních sítích slibují protesty proti „banditům z Ruska“ při průjezdu Polskem. (zdroj: echo24.cz)


Video YouTube, Journeyman Pictures 

„Je nám úplně jedno, jestli se to někomu líbí, anebo ne. Nejsme stodolarová bankovka, abychom se líbili všem, ale naše plány neodvoláme. Máme své přesvědčení a své hodnoty, mezi něž patří i veliké vítězství jako vrchol ruských dějin,“ prohlašuje prezident klubu "Night Wolves" Alexander Zaldostanov.

Na cestě budou motorkáři od 25. dubna do 9. května a trasa povede z Moskvy, přes Minsk, Brest, Wrocław, Bratislavu, Brno, Vídeň, Prahu a Mnichov, až do Berlína. 

Loni v prosinci USA přidaly na seznam "nežádoucích" představitelů Ruska i některé členy motorkářského klubu "Noční Vlci", včetně jeho prezidenta a organizace jako celku.

Video YouTube, wolf nomad

Zdroj: aif.ruecho24.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.