Na dnešní tiskové konferenci přednese prezident Zeman zásadní vyjádření

Na dnešní tiskové konferenci přednese prezident Zeman zásadní vyjádření
31 / 08 / 2015, 07:15

V pondělí dne 31. srpna 2015 ve 12.30 hodin se na Pražském hradě uskuteční tisková konference prezidenta republiky Miloše Zemana.

Uspořádání dnešního Zemanova setkání s novináři je velmi neobvyklé. Prezident v minulosti s novináři komunikoval při jednotlivých rozhovorech nebo prostřednictvím pravidelných tiskových konferencí svého mluvčího.

Zeman si podle svého tiskového mluvčího pro novináře připravil tři zásadní vyjádření. Jedno z nich se bude týkat nadcházející prezidentovy cesty do Číny. Další dvě nechtěl mluvčí přiblížit. Týkat se ale prý budou zahraničních i českých záležitostí.

Zdroj:  Jiří Ovčáček, ředitel Odboru tiskového a tiskový mluvčí prezidenta republiky

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace