Na letišti na Floridě se střílelo, nejméně jeden mrtvý

Na letišti na Floridě se střílelo, nejméně jeden mrtvý
06 / 01 / 2017, 19:45

Na letišti ve městě Fort Lauderdale na Floridě se dnes střílelo. Televize MSNBC uvedla, že střelec zranil devět lidí a jeden člověk zemřel. Podle téhož zdroje policie střelce zadržela. Policie se k incidentu zatím nevyjádřila.

Letiště na svých twitterových stránkách uvedlo, že na terminálu 2 došlo k incidentu u výdeje zavazadel. Nad místem létají podle agentury AP vrtulníky, stovky lidí stojí před letištní halou. Na místo dorazili záchranáři.

Na místě byl i bývalý mluvčí Bílého domu Ari Fleischer, který na svém Twitteru napsal, že na letišti se střílelo a "všichni utíkali pryč".

Zdroj: ČTK

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace