Na Manhattane sa objavila socha polonahej Clintonovej s kopytami

Na Manhattane sa objavila socha polonahej Clintonovej s kopytami
Autor: Screenshot/Youtube
20 / 10 / 2016, 08:15

V New Yorku, v časti Manhattan sa v utorok objavila socha prezidentskej kandidátky Clintonovej.

Sochu zhotovil výtvarník ANthony Scioliho, socha je karikatúrou Clintonovej, namiesto nôh má dokonca kopytá. Socha vydržala na svojom mieste len približne tri hodiny, následne bola zhodená na zem.

Pri soche sa zhromaždili desiatky Američanov, niektorý chceli sochu dať na pôvodné miesto, iný ju chceli nechať na zemi. Nakoniec sa na mieste odohrala poriadna výmena názorov, ktorú ukončila až polícia.

Zdroj: Lenny Brook

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace