Na přívěsu od Agadosu lze jednoduše převážet i motocykly

Na přívěsu od Agadosu lze jednoduše převážet i motocykly
20 / 06 / 2019, 09:00

Před letní sezónou řeší majitelé motorek, jak bezpečně dovézt motocykly do servisu na tradiční prohlídky, jak převézt nový stroj z obchodu až domů či do prázdninové destinace nebo jak dopravit závodní motorky na speciální dráhy. S řešením přichází největší český výrobce přívěsných vozíků, velkomeziříčská společnost Agados, která má ve svém portfoliu také přívěsné vozíky speciálně upravené na přepravu motocyklů. Nabízí rovněž doplňkové díly na převoz motocyklu, které lze využít na jakýkoliv přívěsný vozík.

Výrobce přívěsů nabízí milovníkům motorek tři druhy přívěsných vozíků série KANGARO. Vozíky Kangaro-15 jsou určeny pro přepravu až tří motocyklů. Jedná se o masivní přívěsy s podlahou a velkou variabilitou s možností i nástavby bočnic a plachty. Vyrábí se až do celkové hmotnosti 1200 kg. Pro přepravu jednoho až dvou motocyklů lze využít vozík Kangaro-12. Podlaha a nízké bočnice 10cm redukuje ostřik motocyklů od tažného vozidla v případě nepříznivého počasí. I tento přívěs je možné vybavit nástavbou bočnic včetně plachty. Na přívěs Kangaro VZ-21 lze také umístit až dva motocykly a je standardně vybaven nájezdem. Všechny tři typy vozíků se vyrábí v nebržděném i brzděném provedení a schválená maximální rychlost je 130 km/h. Snažíme se co nejvíce rozšířit nabídku, abychom uspokojili požadavky zákazníků, proto jsou v našem sortimentu například i vozíky na přepravu motocyklů. Jejich prodejnost se rok od roku zvyšuje. Mezi nejprodávanější typ vozíku na přepravu motorek patří KANGARO-12, a to pro jeho výbornou variabilnost. Příslušenství lze upravit na míru každému zákazníkovi individuálně," říká jednatel společnosti Agados Petr Ostrý.

Agados nabízí také speciální ližinu Kangaro s obloukem, sloužící k usazení motocyklu na přívěs a k zamezení jeho bočního posuvu. „Spolu s řádným upevněním motocyklu upevňovacími pásy k přívěsu významně přispívá k zabezpečení během jízdy. Rozměrově vyhovuje pro převoz většiny motocyklů a je vhodná pro montáž do přívěsu o minimální ložné ploše 206cm,“ dodává Petr Ostrý. Pro snadnější nakládání motocyklu na přívěs pak slouží nájezd Kangaro s nosností 200kg. Rozměrově nájezd vyhovuje pro najetí většiny motocyklů.

K převozu motocyklů se používá také přívěsová řada VZ – O. Tyto přívěsy díky vysokým bočnicím a laminátovému víku ochrání motocykl před povětrnostními vlivy, zadní čelo tvoří nájezdová rampa a k uchycení motocyklu lze použít všechny výše zmíněné prvky. Oblíbili si je motocykloví nadšenci především v zahraničí, zejména v Rakousku a Německu.

 

Agados působí na trhu od roku 1992. Společnost se dlouhodobě vypracovala na pozici největšího českého výrobce přívěsných vozíků v České republice a je současně jedním z největších evropských výrobců přívěsů do 750 kg a do 3500 kg. Agados je jedničkou na trhu jak v oblasti profesionálních universálních přívěsů, tak i přívěsů vyráběných zákazníkům „na míru“. V nabídce má Agados širokou škálu brzděných i nebrzděných přívěsů,  různých rozměrů, které se mohou lišit nejenom použitými materiály, ale i možnostmi využití. Agados automaticky zajišťuje i kompletní servis svých výrobků a prodej autorizovaných náhradních dílů. Firma sídlí ve Velkém Meziříčí a prostřednictvím svých poboček a prodejců je zastoupena po celé ČR i ve většině evropských zemí. Jednatelem Agados je Petr Ostrý, člen představenstva Sdružení automobilového průmyslu.

 

 

 

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace