VIDEO: Na Srí Lance se útočilo na křesťany - nejméně 140 mrtvých a stovky zraněných

VIDEO: Na Srí Lance se útočilo na křesťany - nejméně 140 mrtvých a stovky zraněných
21 / 04 / 2019, 08:45

Masakr na Srí Lance má přes 100 obětí, když teroristé útočili na kostely a luxusní hotely.

Na křesťanské kostely a hotely na Sríl Lance zaútočili teroristé, během nichž zemřelo více než 100 lidí, 400 lidí je zraněných. Počet mrtvých se bude ale pravděpodobně ještě zvyšovat. 

                               

Podle serveru RT.com otřáslo nejméně 6 výbuchů katolickými kostely a luxusními hotely na Srí Lance během Velikonoc, které si nejen křesťané v těchto dnech připomínají. 

/AKTUALIZOVÁNO/ - Na různých místech na Srí Lance došlo podle posledních informací k 8 výbuchům, které si vyžádaly přes 321 životů a přes 500 zraněných, počet obětí se zřejmě ještě zvýší. Mezi mrtvými je i 35 cizinců a žádný Čech. Kvůli teroristickým útokům také platí mimořádná bezpečnostní opatření v dopravě, zejména na letišti u hlavního města Kolombo, na nádražích pak policisté provádějí prohlídky.

 

Připravujeme podrobnosti...

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace