Na Václavském náměstí se zapálil muž. Kolemjdoucí ho uhasili

Na Václavském náměstí se zapálil muž. Kolemjdoucí ho uhasili
18 / 01 / 2019, 15:45

V horní části Václavského náměstí se zapálil muž, kterého kolemjdoucí uhasili.

Dnes kolem 15:00 se v horní části Václavského náměstí polil hořlavinou a zapálil 54letý muž. Toho následně  uhasili kolemjdoucí lidé. Muž má mít popáleniny na 30 procentech těla a byl v nemocnici, kam byl převezen, uveden do umělého spánku.

Na místě incidentu se našel ohořelý oděv a hasicí přístroj. Policie prověřuje nyní okolnosti této události. Je však možné, že může mít nějakou souvislost s upálením studenta Jana Palacha, který se před 50 lety upálil.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.