Na Vánoce zpívejte také muslimské písně! Výzva německých poslanců.

Na Vánoce zpívejte také muslimské písně! Výzva německých poslanců.
Autor fotografie: Redakce|Popisek: Ilustrační foto
23 / 12 / 2014, 12:00

23.12.2014 / S návrhem přišli němečtí poslanci v čele s Omidem Nouripourem, poslancem Bundestagu. Kdy se Evropa a Evropská unie zalkne svojí náboženskou smířlivostí a politickou korektností?
Zdroj: Eurozprávy

S naprosto neuvěřitelným návrhem, který má vést podle jeho autorů, k pokojnému soužití náboženství, přišla německá strana Zelených. Této straně zřejmě uniká historická i náboženská podstata křesťanských Vánoc.

Poslanec Nouripour (který v srpnu 1988 odešel s rodinou z Íránu  do Frankfurtu nad Mohanem) doslova uvedl: "Byla by to úžasná známka pokojného soužití náboženství, kdyby se v kostele zpívala islámská píseň a v mešitě zase vánoční koleda," (zdroj: Eurozprávy). Nápad na vhodnou muslimskou píseň už představil například předseda Ústřední muslimské rady v Německu Aiman Mazyek. Mohl by jí podle něj být některý z hitů britského zpěváka Cata Stevense, který konvertoval k islámu a vystupuje pod pseudonymem Yusuf Islam.

Nakonec, podívejte se na video (zdroj: YouTube, jamalrecordsstudio), má téměř 17 milionů shlédnutí....

Tak zatímco desetitisíce německých občanů vyjadřují svojí nespokojenost s vládní smířlivou politikou vůči muslimským imigrantům (psali jsme v článku Islamizace Německa a EU), němečtí poslanci už nevědí, jak být ještě více "multikulti". O tom, jak dopadlo úsilí švédských úřadů při dlouhodobě vedené politice multikulturalismu jsme psali v článku Evropa znásilněná islámem

Poslanci zřejmě nečtou zprávy tajných služeb, ani si nechtějí připustit, že díky postupující islamizaci, existuje reálné nebezpečí ztráty křesťanských a demokratických hodnot v Evropě. 

Eurozprávy dále uvádějí, že se "za německé muslimy nedávno postavila i Ústřední židovská rada. Podle ní určitě kruhy zneužívají strach z islamistického terorismu, aby postavily do špatného světla celé náboženství."

Přitom sami islámští duchovní nemají zájem o podobné pokusy - přečtěte si článek Muslimové a Vánoce (zdroj: rozhlas.cz), ze kterého citujeme:

Islámské náboženské autority začaly šíření Vánoc jako západního svátku v muslimských společnostech brát velmi vážně. Odvolávají se na jeden z hadítů, náboženských pojednání, v níž prorok Mohamed praví: Kdo napodobuje nemuslimy v jejich zvyklostech, stává se jedním z nich.

Není dovoleno účastnit se bohoslužby, při níž je Ježíš oslavován jako Syn boží. To by byl závažný prohřešek proti víře islámu v jedinost Boha, protože muslimové považují křesťanskou trojici za projev polyteismu.

Čeho se ještě dočkáme od muslimů, kteří odešli ze svých rodných zemí do Evropy a zde začínají čím dál více prosazovat nejen své náboženství, ale pro nás i dost nepochopitelné tradice? 

Čeho se dočkáme od Evropské unie? Bude nám nařizováno, v zájmu náboženské smířlivosti, abychom zpívali islámské písně? 

Psali jsme také:

Vykřikl „Allahu Akbar!” a autem najel do chodců - pomatenec řádil ve Francii

"Pomáhejme v Sýrii, nevozme džihád sem"

Evropa znásilněná islámem

Islamisté zaútočili v australském Sydney

Megalomanie Evropské unie může vést k sebezničení 

Dopustí Evropa sebezničení ve jménu politické korektnosti?

Čeští muslimové chtějí výuku islámu ve školách.

Islámská kolonizace světa?

Existence žen je protiislámská!

Islámský extremismus v Evropě aneb Evropo, budeš platit, vyhlazení je na programu!

150 žen toto úterý popraveno, protože odmítly sňatek s džihádisty

Islamistický Tálibán zavraždil v Pákistánu nejméně 130 osob včetně dětí

Že nejsou americké nálety proti Islámskému státu účinné?

Za Islámský stát bojují i tři stovky Číňanů

Náklady na střet s islámskými radikály – největší úder islamistů západnímu světu

 

Tagy článku