Nadšení i pobouření. Muslimka v katalogu vyvolala prudkou odezvu

Nadšení i pobouření. Muslimka v katalogu vyvolala prudkou odezvu
Autor: Flickr.com|Popisek: muslimka
20 / 01 / 2017, 14:00

Obdobný případ jako u nás černocha na letáku supermarketu Lidl řeší nyní v Austrálii.

Na letáku obchodního řetězce Target Australia se totiž objevila muslimka v hidžábu. A ihned vyvolala souhlasné, ale i pobouřené reakce, zejména na sociálních sítích.

Některé záporné reakce lidí například píší na Twitteru, že  ,,do obchodu už nikdy nepřijdou", že se jedná ,,o podporu práva šaría" či budou veřejně bojkotovat australský obchodní řetězec.

Na druhé straně se objevily i nadšené reakce, že je dobře, že obchodní dům na svůj katalog muslimku dal. Některé tweety obdivují odvahu obchodní ho řetězce.

Ten v reakci na svůj krok uvedl, že tím chce podporovat a ukázat v praxi rozmanitost všech Australanů. 

 

psali jsme:

Víme první: Černoch dorazil i do polského Lidlu, Slovensko nasadilo mulatku

 

Zdroj: indy100.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace