NASA zverejnila fotografie ''marsovského tornáda.''

NASA zverejnila fotografie ''marsovského tornáda.''
Autor fotografie: Nasa.gov|Popisek: Ilustračný obrázok
19 / 03 / 2017, 08:30

Národný úrad pre letectvo a kozmonautiku Spojených štátov (NASA), zverejnil fotografie smršti, ktorá sa odohrala na povrchu Marsu.

Tieto fotografie zaznamenalo vozidlo Curiosity, kúsok od Galeovho krátera. ''Marsovské tornáda,'' majú na svedomí silné letné vetry na Marse. Vozidlo Mars Rover pristálo na povrchu Červenej planéty v roku 2012, a v súčanosti je na misii, ktorej hlavným cieľom je dôkladne preskúmať Galeov kráter.

Pozrite si taktiež: 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.