Našim cílem není výroba obyčejných nožů, ale třeba věrných historických replik, říká Bedřich Jetelina ze společnosti Mikov

Našim cílem není výroba obyčejných nožů, ale třeba věrných historických replik, říká Bedřich Jetelina ze společnosti Mikov
Autor fotografie: foto: redakce|Popisek: Bedřich Jetelina z firmy Mikov (vlevo)
13 / 11 / 2022, 13:00

Na mezinárodním veletrhu Future Forces Forum 2022 (FFF) jsme pořídili interview s mluvčím firmy Mikov Bedřichem Jetelinou. Mikov je tradičním výrobcem širokého sortimentu nožířského zboží. Své produkty pak firma dodává nejen na tuzemský trh či Slovensko, ale vyváží je do celého světa.

Mluvčí společnosti Bedřich Jetelina v rozhovoru ozřejmil, které výrobky si Mikov přivezl ukázat na veletrh FFF, stranou zájmu nezůstala ani zakázková výroba věrných historických replik, kde je kladen důraz na věrnost a řemeslnou kvalitu. Více informací o firmě a jejích produktech už v našem rozhovoru.   

                                    

                                                                           Video: YouTube

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.