Nastal začátek konce staré dobré Evropy.

Nastal začátek konce staré dobré Evropy.
13 / 01 / 2016, 12:00

A může za to hloupá a naivní přistěhovalecká a integrační politika unijních politiků, v čele s německou kancléřkou Merkelovou. Evropané v 18. a 19. století osídlovali svět a nyní svět osídluje Evropu. Nezbývá moc času.

Kanada nabízí EU řešení. Podmínkou je odmítnout azyl mladým mužům z jiných kultur

Kanadský deník The Globe and Mail shrnul, co se v současnosti děje v Evropě v článku nazvaném „Německé brutální imigrantské prozření“, informaci zveřejnil server ParlamentniListy.cz

„Masová napadení v Kolíně nad Rýnem během silvestrovské noci ve stínu nejhistoričtější a nejkrásnější katedrály celého Německa jsou odsouzena k tomu, aby se stala určujícím momentem v debatě o imigraci, jež trhá Evropu na kusy.

Již nelze dále zatajovat „nepříjemnou pravdu“, která zní, že lidé z „hluboce misogynních“ kultur, tedy Arabové, jsou nejhorším možným příspěvkem pro „evropské tolerantní, sexuálně rovnostářské liberální normy“.

Existence žen je protiislámská!

"Velký počet uprchlíků jsou nezaměstnaní mladí a svobodní muži, a myšlenka, že by se mohli rychle, jednoduše integrovat do společnosti, je jen fantazie."

„Až dosud citlivost vůči protiimigračním náladám vylučovala možnost upřímné debaty ohledně sexuálních deliktů páchaných mužskými běženci; takové řeči byly v minulosti odsuzovány jako rasistické. Ale to, co se stalo v Kolíně, bylo příliš velké, než aby se to ututlalo,“ píše autorka a dodává, že "kolínské události napomohly k tomu, že se ozvaly i další země, kde k podobným útokům došlo. A nemuselo se jednat čistě o silvestrovskou noc, nýbrž jak ukazuje příklad Švédska i o roky staré záležitosti.

Jiný kraj, jiný mrav aneb Multikulti sebevražda Evropy

"V Norsku a dalších zemích zavedly úřady sexuální vzdělávání pro uprchlíky a informují je, že "sexuální násilí je nepřijatelné." Ale jak tvrdí jeden mladý Eritrejec pro deník The New York Times: "Muži mají slabiny, a když vidí ženu, která se na něj usmívá, je těžké se kontrolovat," a hned podává vysvětlení: "V mojí zemi, když si někdo chce ženu vzít, tak si jí prostě vezme a nikdo ho za to nepotrestá." 

Evropa znásilněná islámem

"Řesení sice existuje, ale je obtížné. Odmítnout azyl svobodným mužům, stejně jako to udělala Kanada. Deportovat ty, kteří už přijeli. Mít možnost volby, koho přijmu. A nezvolit si lidi, kteří nejsou schopní pochopit rozdíl mezi polibkem a znásilněním. Po letech oficiálních lží a zatajování, už je pozdě zamezit extrémistickým náladám.

Evropa se má rychle připravit na velké změny. A nebudou příjemné.

Populační tlaky v Africe a na Blízkém východě povedou k imigraci i v dlouhé budoucnosti. Je o tom přesvědčen autor článku v britském deníku Financial Times. Podle něj Evropané v 18. a 19. století osídlovali svět a nyní svět osídluje Evropu.

Za rozruchem kolem dopadu více než milionu uprchlíků, kteří v roce 2015 přijeli do Německa, stojí velké demografické změny. Současná migrační krize je živena válkami na Blízkém východě. Ve hře jsou ale i další síly, které povedou k tomu, že imigrace do Evropy zůstane znepokojivým jevem i dlouho po ukončení války v Sýrii.

Počet cizinců v ČR od roku 1989 stoupl více než třináctinásobně. Zatím se je daří integrovat.

Evropa je bohatý a stárnoucí kontinent, jehož obyvatelstvo početně stagnuje. V protikladu k tomu jsou společnosti v Africe, na Blízkém východě a v jižní Asii, které jsou mladší a chudší a jejichž počet obyvatel se rychle zvyšuje.

V době vrcholu imperiální éry v roce 1900 evropské země představovaly kolem 25 procent světové populace. Nynějších zhruba 500 milionů obyvatel Evropské unie tvoří jen kolem sedmi procent světové populace. Oproti tomu například v Africe žije nyní více než miliarda lidí a podle OSN tam bude v roce 2050 téměř 2,5 miliardy obyvatel.

Populace Egypta se od roku 1975 zdvojnásobila a v zemi dnes žije přes 80 milionů lidí. Obyvatel v Nigérii bylo v roce 1960 na 50 milionů, nyní jich je více než 180 milionů a do roku 2050 zde má žít více než 400 milionů lidí.

Migrace Afričanů, Arabů a Asiatů do Evropy představuje obrat ve historickém trendu. Za koloniální éry Evropa provozovala jakýsi demografický imperialismus, kdy bílí Evropané migrovali do všech koutů světa. Domorodé obyvatelstvo v Severní Americe a Australasii bylo podmaněno a často zabíjeno. A celé kontinenty se změnily na odnože Evropy. Evropské země také zavedly po celém světě kolonie a osídlily je svými imigranty. Současně byly přitom miliony lidí z Afriky donuceny k migraci do Nového světa (Ameriky) jako otroci.

Bez akce bude Evropa islámská do 20 let (odkaz na examine-islam.org)

Když Evropané osídlovali svět, často to dělali tak, že nejprve člen rodiny odjel do nové země jako Argentina či Spojené státy a posílal domů zprávy a peníze. Po delší době za ním přijeli ostatní členové rodiny.

Nyní se to děje opačným směrem - ze Sýrie do Německa, z Maroka do Nizozemska, z Pákistánu do Británie. Ovšem dnes se nejedná o dopis zaslaný po dlouhé cestě po moři. V době facebooku a chytrých telefonů se Evropa zdá blízká, i když je člověk v Karáčí či Lagosu.

Země jako Británie, Francie a Nizozemsko se v uplynulých 40 letech staly mnohem více mnohonárodnostní, mnohorasové. Vládám, které slibují omezit přistěhovalectví, jak je tomu nyní v Británii, je velmi zatěžko tento slib plnit.

Postojem EU je, že zatímco běženci mohou žádat o azyl, tak nelegální "ekonomičtí migranti" se musejí vrátit domů. Ovšem tato politika těžko zastaví příliv migrantů, a to z více důvodů.

Zaprvé počet zemí, které jsou postižené válkou či vážnou krizí, se bude asi dále zvyšovat. Například sílí obavy o stabilitu Alžírska.

Zadruhé většina těch, kteří jsou označeni za "ekonomické migranty", nikdy skutečně neopustí Evropu. V Německu jen kolem 30 procent odmítnutých žadatelů o azyl opouští zemi dobrovolně nebo je deportováno.

Zatřetí, jakmile se někde usadí velká přistěhovalecká obec, právo na "sdružování rodin" zajistí pokračující proud migrantů. Evropa tak nejspíš zůstane atraktivní a dosažitelná destinace pro chudé a ambiciózní lidi z celého světa.

Možnou reakcí Evropy je připustit, že imigrace ze zbytku světa je nevyhnutelná a plně ji přijmout. Evropské zadlužené ekonomiky potřebují příliv mladých a novou dynamiku. Kdo bude opravovat jejich staré domy a stavět nové objekty, když ne imigranti?

Je přitom nerealistické tvrdit, že všichni imigranti musejí převzít "evropské hodnoty". Nedá se to uskutečnit už kvůli tomu, že tyto hodnoty jsou relativně nové. Například feminismus a práva homosexuálů se prosadily až v posledních desetiletích. Mnozí přistěhovalci z Blízkého východu a Afriky ale přicházejí s mnohem konzervativnějšími postoji a jsou zastánci diskriminace žen. A to nezmění několik přednášek občanské nauky.

Psali jsme také:

Desetiletá znásilněná dívka má být zabita kvůli zahanbení rodiny. Zastavme to.

Islámská kolonizace světa?

Dopustí Evropa sebezničení ve jménu politické korektnosti?

Islám je v současné době nejrychleji se šířící náboženství v Evropě.

 

 

Tagy článku