Nebeská cesta - doprava blízké budoucnosti Sky Way Invest Group

Nebeská cesta - doprava blízké budoucnosti Sky Way Invest Group
Popisek: Sky Way
03 / 05 / 2018, 15:30

Nadzemní přepravní vynález, v němž je pohyb zajištěn vozidly na ocelových kolech na předpjaté strunové kolejnici v závěsné a návěsné variantě několik metrů nad zemí. Rychlost jednoho “vozidla“ by měla dosahovat rychlosti až 500 km/h a vše bude řízeno na automat. Je to vůbec možné?

Ve videu uvidíte rozhovor s Ing. Pavlem Vavříkem, který tuto budoucnost vidí naprosto jasně. Jeho cílem je přivést tuto SKY WAY technologii do České republiky a během několika let vybudovat něco, co zatím u nás, ani ve světě nemá obdoby. Tzv. nebeské cesty, které budou mnohonásobně rychlejší, velmi bezpečné, samozřejmě ekologické a o dost levnější.

Dalším přínosným aspektem v tomhle projektu je, že i vy se díky této dopravě můžete stát milionářem. Zní vám to jako pohádka? Podívejte se na reportáž a přesvědčte se sami. 

Pro někoho mýtus, pro jiného zlatý důl. Zaleží na vás, co si vyberete. Podpořit bezpečnější dopravu svým hlasem, získat o ní více podrobností a pomoci šířit tento převratný projekt XXI. století a tím si tak zajistit Vaší budoucnost můžete ZDE

Ukázka z testovacího polygonu


Nepřehlédněte na Security magazínu:  Historie  - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

Tagy článku