Nebezpečný Kyjev: poptávka po bodyguardech a službách bezpečnostních agentur

Nebezpečný Kyjev: poptávka po bodyguardech a službách bezpečnostních agentur
Autor: Redakce|Popisek: Ilustrační foto
04 / 03 / 2015, 19:30

Nestabilní situace v ukrajinském Kyjevě vyvolala obrovský zájem o služby osobních ochranek. Prodejci bezpečnostních systémů mají žně.

Poptávka po bodyguardech je nejen mezi bohatými obyvateli Kyjeva, ale služby poptávají i veřejné instituce, především školy a školky. Čím dál víc obyvatel města je přepadáváno především po setmění, včetně dětí, které jdou ze škol po odpoledním vyučování.

V Kyjevě je zaznamenán velký nárůst trestných činů a lidé se snaží zabezpečit svojí osobní bezpečnost i svůj majetek za víceméně jakoukoliv cenu.

Zájem vzrostl o prodeje bezpečnostních systémů, alarmů, bezpečnostních dveří, veškerého sortimentu z oblasti zabezpečení osob a majetku.

Cena za bodyguarda se pohybuje od 205 do 1500 dolarů (od 5 do 37 tisíc korun), v závislosti na pracovní době, jeho věku, zkušenostech a podle toho, zda a jak je ozbrojen (zdroj: sputniknews.com)

Psali jsme také:

M2C zabezpečí polské nákupní středisko Manufaktura

Skandál v australském nákupním centru - ochranka tajně pořizovala intimní záběry žen

Přepadení bezpečnostní agentury - policie žádá o pomoc

POVOLÁNÍ: SECURITY KONTRAKTOR

Švédská ochranka údajně napadla muslimského chlapce

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace