Nebuď ženou a ani nemysli na to být gay! Známý islamofób řádí na YouTube

Nebuď ženou a ani nemysli na to být gay! Známý islamofób řádí na YouTube
Autor fotografie: Jasminko Ibrakovic |Popisek: Muslim Man Is Reading The Koran
01 / 10 / 2014, 10:30

„Komise pro mír a spravedlnost“ obvinila známého komentátora Pata Condella z rasismu a nacismu… „Jsem rasista? Dejte pokoj, vždyť já už nejsem ani katolík“… další excelentní příspěvek do debaty o islámu. VIDEO
Zdroj: mediaoislamu.cz

Pat Condell je fenoménem naší doby. Římský katolík, narozený v Irsku, si prožil tvrdé dětství. V 80. a 90. letech získal popularitu jako alternativní komik. S počátkem století a zrodem YouTube se z něj však obratem stal tvrdý obhájce ateismu a „starých evropských hodnot“, brojící proti „rostoucí hrozbě“ v podobě islámu.

„Vládnou nám oportunističtí multikulturní lovci voličských hlasů, kteří jsou připravení demontovat naší vlastní kulturu, jenom aby demonstrovali, jak jsou tolerantní.“ Autor videa však není žádným pobouřeným občanem, který má náhlou potřebu vylít svůj přiliv emocí na YouTube. Právě naopak! Již mnoho let s železnou pravidelnosti a klidem v hlase útočí tato internetová celebrita nejenom na víru muslimů, ale i na křesťanství.

„Kdy se postoj politiků vůči islámu změní?“ pokládá rétorickou otázku Condell. A obratem spekuluje o možných odpovědích: „Bude to, až Vám seberou Vaše víno a pivo, protože oni ho neschvalují?“ Nebo možná až zbijí Vaší manželku za to, že ukázala svou tvář na veřejnosti? Nebo počkáte na to, až Vaší dceru znásilní a potom jí potrestají za to, že byla znásilněna?“ A Condell plynule navazuje na své děsivé spekulace radou budoucím generacím pro případ, že se evropská politika nezmění: „Nebuď ženou a ani nemysli na to být gay!“

Toto video a další podobné vystoupení Condella si již získaly desítky milionů shlédnutí a ať už si na autora udělá náš čtenář jakýkoliv názor, podobný jev lze snadno nazvat příznačným pro naší dobu. 

Zdroj: youtube, Pat Condell

Psali jsme také:

Smrt Muhsina Fadlího - krátká zpráva obrovského dosahu

Islámský extremismus v Evropě aneb Evropo, budeš platit, vyhlazení je na programu!

Íránský spisovatel odsouzen k trestu smrti za nenávist k Bohu

Islámská hrozba mění svět

 

Tagy článku