Necháváte klíč zastrčený v zámku? Pořiďte si zámek s prostupovou spojkou

Necháváte klíč zastrčený v zámku? Pořiďte si zámek s prostupovou spojkou
Autor fotografie: FAB|Popisek: zámek s prostupovou spojkou
05 / 02 / 2016, 01:00

TIP

Dělají to děti, senioři, naštvané manželky i spousta ostatních – někdo omylem, někdo úmyslně. Přijdeme domů, zamkneme za sebou a necháme klíč zasunutý v zámku. Čímž zbytku rodiny znemožníme, aby se dostali domů. Děti si často nasadí sluchátka, starší lidé usnou, a vy se na ně zkrátka nedozvoníte. Praktickým řešením je tzv. zámek s prostupovou spojkou. Ten totiž umožňuje dveře odemknout i v okamžiku, kdy je z druhé strany zastrčený a pootočený klíč. 

Prostupovou spojkou jsou vybaveny např. cylindrické vložky řady FAB 2000. Tyto vložky poskytují tu nejvyšší ochranu, splňují požadavky pojišťoven na zabezpečení ve 4. bezpečnostní třídě. Navíc se dodávají s bezpečnostní kartou, bez níž není možné nechat klíč přidělat, takže jej chrání proti neoprávněnému kopírování.

Cena: od 1862 Kč

www.fab.cz

Více informací najdete na www.fab.cz  

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.