Nejméně 24 lidí zemřelo při rozsáhlém požáru v indické nemocnici

Nejméně 24 lidí zemřelo při rozsáhlém požáru v indické nemocnici
Autor: Pixabay.com/cs|Popisek: požár
18 / 10 / 2016, 05:30

24 lidí zahynulo podle prvních nepotvrzených zpráv při požáru, který zachvátil soukromou nemocnici ve městě Bhuvanéšvar na východě Indie.

Mnoho lidí je zraněných v důsledku popálenin. Informoval o tom indický ministr zdravotnictví J. P. Nadda.

Požár podle agentury AP vypukl v pozdějších hodinách v pondělí uvnitř jednoho z nemocničních oddělení a rychle se rozšířil na jednotku intenzivní péče nemocnice. Mnoho pacientů tak muselo být převezeno do jiných nemocnic.

Zdroj: apnews.com, youtube.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace