Nejméně 37 mrtvých po zřícení tureckého letadla do obytné čtvrti

Nejméně 37 mrtvých po zřícení tureckého letadla do obytné čtvrti
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: letadlo
16 / 01 / 2017, 07:15

37 obětí na životech má letecké neštěstí tureckého nákladního letadla, které se dnes ráno zřítilo blízko hlavního města Kyrgyzstánu Biškeku.

Server RT.com informoval, že mezi mrtvými jsou také čtyři členové posádky. Zřícené letadlo mířilo z Hong Kongu do Biškeku a mělo potom přistát zpět v Istanbulu.

Nákladní boeing společnosti Turkish Airlines se zřítil při pokusu v husté mlze přistát.

Neméně 32 obytných budov bylo pádem letadla zničeno. Na místo se sjeli hasičské vozy a záchranáři. Příčina letecké havárie se vyšetřuje.

 

 

připravujeme podrobnosti..

 

psali jsme:

Rána pro Rusko: Letadlo s Alexandrovci se zřítilo do Černého moře

 

Zdroj: reuters.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.